Menu
Your Cart

İade ve Değişim

İADE


-Satın aldığınız ürünü, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.


-Ürün ile birlikte gelen faturanın tüm kopyaları ile birlikte geri gönderilmelidir. Faturası ile geri gönderilmemiş ürünler kabul edilmez.


(Eğer ürünün faturası kurumsal ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, "Ürün Birim Fiyatı + KDV" şeklinde kesilmiş bir "iade faturası" ile birlikte göndermeniz gerekir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri, "iade faturası" kesilmediği takdirde tamamlanamaz.)


-Kapıda Ödemeli siparişlerin iadesi için tarafıma IBAN numarası bildirmeniz zorunludur.


- Kargonuz bize ulaşıp, ürün kontrolü tamamlandıktan sonra, 48 saat içerisinde iadeniz için bankanıza talimat verilerek, ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza para iadesi yapılır.(Bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama ekstra 1 hafta fazla sürebilir.)


-İade edilecek ürünün alıcı tarafından kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar ve zarar görmemiş olması gerekmektedir. DEĞİŞİM


-Satın aldığınız ürünü, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde değişimini yapabilirsiniz.


-Ürün ile birlikte gelen faturanın tüm kopyaları ile birlikte geri gönderilmelidir. Faturası ile geri gönderilmemiş ürünler kabul edilmez.


-Kargonuz bize ulaşıp, ürün kontrolü tamamlandıktan sonra  ürün/beden değişikliği stok durumuna göre 48 saat içerisinde ürününüz tekrar kargoya verilir. Stoğu olmayan ürünün bedeli alıcıya iade edilir.


-Değişim yapılacak ürünün alıcı tarafından kullanılmamış, kullanım hatası sonucu hasar ve zarar görmemiş olması gerekmektedir.Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için gizlilik politkamız hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.